машки женски нерѓосувачки челик нишки црево брадавица - Кина Хебеј Топ-МЕТАЛ I / E
 • Хебеј Топ-МЕТАЛ I / E CO., LTD
  Вашата одговорна Добавувачот партнер

производи

машки женски нерѓосувачки челик нишки црево брадавица

Краток опис:

Quick Details Material: Stainless Steel Technics: steel pipe threaded Type: Nipple Place of Origin: Hebei, China (Mainland) Model Number: 1/8"-6" ...


детали за производот

Тагови производ

Основни детали

 • Материјал: нерѓосувачки челик
 • Технологија: челични цевки со навој
 • Тип: брадавица
 • Земја на потекло: Хебеј, Кина (континентална)
 • Број на моделот: 1/8 "-6"
 • Името на брендот: ТМ
 • Врска: Машко
 • Облик: Еднакви
 • Раководител код: Тркалезна
 • точка: машки женски нерѓосувачки челик нишки црево брадавица
 • Површинска обработка: natual црна, ладна поцинковани, топло поцинкувани

Пакување и испорака

пакување Детали машки женски нерѓосувачки челик навој црево брадавица:
Во кутии тогаш paked во ката дрвени случај или палети.
Време на испорака Испраќаат во рок од 30 дена по исплата

машки женски нерѓосувачки челик нишки црево брадавица

стандард

ASTM A733, DIN2982, BS1387, JIS B2302

големина

1/8 "до 6"

должина

Стандард или како барање

дебелина

Стандард или како барање

материјал

Јаглероден челик 20 # Q235, ST 37,2

Од нерѓосувачки челик: SS304 / 304L / 316 / 316L / 321

Тема

ПНП, БСП, EN ISO 228-1

крајот

Еднострани конец, двата еднакви конец, долги, краток навој,

Кралот брадавица, Затвори, а посебно како барање на купувачот.

Тип на цевката

Заварување или лесна цевка

површина

Црното, топло поцинкуван, Електро галванизиран

пакување

Картони со палета


 


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Онлајн Chat!