Други додатоци на гасоводот - Кина Хебеј Топ-МЕТАЛ I / E
 • Хебеј Топ-МЕТАЛ I / E CO., LTD
  Вашата одговорна Добавувачот партнер

производи

Други додатоци на нафтовод

Краток опис:

Quick Details Size: 1/2″–64″ Material: Carbon Steel Standard: ANSI  EN1092-1 DIN GOST33259 Place of Origin: Hebei, China (Mainland) Brand Name: TM Standard or Nonstandard: Standard SupplyAbility SupplyAbility: 1000 Ton/Tons per Month Packaging & Delivery Packaging Details seaworthy plywood crate,wooden pallet Port Xing’gang Port Lead Time : 20 days/20″ container   FORGED FLANGE   1) ANSI B16.5, ASME B16.47...


 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Основни детали
  Големина:
  1/2 "-64"
  Материјал:
  јаглероден челик
  Стандард:
  ANSI EN1092-1 DIN GOST33259
  Земја на потекло:
  Хебеј, Кина (континентална)
  Името на брендот:
  ТМ
  Стандардот или нестандардни:
  стандард
  SupplyAbility
  SupplyAbility:
  1000 тони / тони месечно
  Пакување и испорака
  пакување Детали
  здрав иверица гајба, дрвени палети
  Порт
  Xing'gang пристаниште
  Водечко време :
  20 дена / 20 "контејнер

  DSC_6988.JPG

   

  фалсификувани прирабница

   

  1) ANSI B16.5, ИАНМСП B16.47 прирабница

  Големина опсег: 1/2 "до 80" DN15 да DN2000

  Дизајн: заварување вратот, се лизга, слепи, приклучници заварување, со навој, лап-заеднички

  Притисок: 150 # 300 # 600 # 900 # 1500 # 2500 #

  дебелина на ѕид за заварување прирабница вратот: СПБ, SCH40, SCH80, SCH160. SCHXXS

  Материјал: јаглероден челик A105, од нерѓосувачки челик 304 / 304L, 316 / 316L

  Слој: црна боја, жолта транспарентна боја, ладна и топла натопи поцинковам

  Пакет: здрав plywooden случај, дрвени палети

   

  2) EN1092-1 прирабница

  Големина опсег: DN15 да DN2000

  Дизајн: прирабница type01 плоча, type02 лабава прирабница, type05 слепи прирабница, заварување type11 околувратник

  type12 се лизга на прирабница, тип 13 навој прирабница

  Притисок: PN6, PN10, PN16, PN25, PN40, PN64, PN100

  C22.8 јаглероден челик, S235, S235JR, P235GH, од нерѓосувачки челик:: Материјал 304 / 304L, 316 / 316L

  Слој: црна боја, жолта транспарентна боја, ладна и топла натопи поцинковам

  Пакет: морето достоен plywooden случај, дрвени палети

   

  3) DIN прирабница

  Големина опсег: DN15 да DN2000

  Дизајн: лизга на прирабница DIN2573,2576,2502,2503, 2543,2545

  заварување falnge вратот DIN2631, 2632,2633,2634,2635

  слеп прирабница DIN 2527 PN6, PN10, PN16, PN25, PN40

  навој falnge DIN2565,2566,2567,2567

  губат прирабница DIN 2641,2642,2656,2673

  Материјал: јаглероден челик ST37.2, од нерѓосувачки челик 1.4301, 1.4404

   

  4) GOST прирабница

  Големина опсег: DN15 до DN 2000

  Дизајн: плоча falnge 12.820-80, заварување прирабница вратот 12.821-80

  Притисок: PN6, PN10, PN16, PN25, PN40

  Материјал: јаглероден челик CT-20, од ​​нерѓосувачки челик 304 / 304L, 316 / 316L

  Слој: 'рѓа масло, ладна и топла поттикне

  Пакет: морето достоен plywooden случај, дрвени палети

   

  5) JIS B2220 FALNGE

  Големина ragne: 15A до 2000A

  Дизајн: СОП, BIND, Soh,

  Puressure: 1K, 2K, 5K, 10K, 16K, 20K, 30k, 40K

  Материјал: јаглероден челик SS400, од ​​нерѓосувачки челик SUS304, SUS316

  Слој: 'рѓа масло, ладна и топла поттикне

  Пакување: морето достоен plywooden случај, дрвени палети


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Онлајн Chat!