ПНП нерѓосувачки челик машки БСП тема брадавица - Кина Хебеј Топ-МЕТАЛ I / E
 • Хебеј Топ-МЕТАЛ I / E CO., LTD
  Вашата одговорна Добавувачот партнер

производи

нерѓосувачки челик машки NPT да БСП брадавица тема

Краток опис:

Quick Details Material: Stainless Steel Technics: steel pipe threaded Type: Nipple Place of Origin: Hebei, China (Mainland) Model Number: 1/8"-6" ...


детали за производот

Тагови производ

Основни детали

 • Материјал: нерѓосувачки челик
 • Технологија: челични цевки со навој
 • Тип: брадавица
 • Земја на потекло: Хебеј, Кина (континентална)
 • Број на моделот: 1/8 "-6"
 • Името на брендот: ТМ
 • Врска: Машко
 • Облик: Еднакви
 • Раководител код: Тркалезна
 • точка: нерѓосувачки челик машки NPT да БСП брадавица тема
 • Површинска обработка: natual црна, ладна поцинковани, топло поцинкувани

Пакување и испорака

пакување Детали нерѓосувачки челик машки NPT да БСП брадавица Тема:
Во кутии тогаш paked во ката дрвени случај или палети.
Време на испорака Испраќаат во рок од 30 дена по исплата

 

стандард

ASTM A733, DIN2982, BS1387, JIS B2302

големина

1/8 "до 6"

должина

Стандард или како барање

дебелина

Стандард или како барање

материјал

Јаглероден челик 20 # Q235, ST 37,2

Од нерѓосувачки челик: SS304 / 304L / 316 / 316L / 321

Тема

ПНП, БСП, EN ISO 228-1

крајот

Еднострани конец, двата еднакви конец, долги, краток навој,

Кралот брадавица, Затвори, а посебно како барање на купувачот.

Тип на цевката

Заварување или лесна цевка

површина

Црното, топло поцинкуван, Електро галванизиран

пакување

Картони со палета

 


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Онлајн Chat!