API 5L PIPE SERIES PRODUKTET - Kinë Hebei TOP-METAL I / E
 • HEBEI TOP-METAL I / E CO., LTD
  Juaj Partner Përgjegjës Furnizuesi

Produkte

API 5L PIPE produkteve seri

Përshkrim i shkurtër:

Out Dimesions 27mm-325mm Thickness: 5mm-30mm Standard: API 5L,API 5CT,DIN 1629/2448,DIN17175,ASTM A53,ASTM A106B,ASTM A179, ASTM A210,ASTM A335,ASTM A519,GB 5310-1995,GB 3087-1999 and so on Surface Treatment painting or according to customers’ requirements Length 5.8M-12M Technique Hot rolled End protection Plain or bevelled with plastic caps on both ends Application Oil and gas pipe, fluid pipes, structural pipes Certificate API 5L Advantage Low price with qualifie...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  out Dimesions 27mm-325mm
  Trashësia: 5mm-30mm
  Standard: API 5L,API 5CT,DIN 1629/2448,DIN17175,ASTM A53,ASTM A106B,ASTM A179,

  ASTM A210, ASTM A335, ASTM A519, GB 5310-1995, GB 3087-1999 dhe kështu me radhë

  Trajtim sipërfaqësor pikturë apo sipas kërkesave të klientëve
  gjatësi 5.8M-12M
  teknikë Hot petëzuara
  mbrojtja End Plain ose bevelled me kapele plastike në të dyja anët
  Aplikacion Naftës dhe gazit tub, tuba fluide, tuba strukturore
  certifikatë API 5L
  avantazh Çmim të ulët me standarde të kualifikuar, mund të jetë prodhuar nga kërkesat e klientit
  tolerancë Diametër jashtme: +/- 10%, Trashësia: +/- 10%, Length: +/- 10%
  Finish End 1) i thjeshtë
  2) Beveled mbaron ose i ndërprerë me bazat
  3) çiftimin dhe me kapele plastike
  EMRI I PRODUKTIT
  3PE DIN 30670 API 5L Gr.B PSL1 hot mbështjellë çeliku të karbonit tub seamless
  MATERIAL
  karboni Steel
  Ngjyrë
  tuba zhveshur, tuba Black / Red / llak, ose tuba Hot Dip Galvanzied, 3LPE me DIN30670
  STANDARD
  ASTM A106 Gr.B; ASTM A53 Gr.A dhe Gr.B; API 5L Gr.A dhe Gr.B; A179 dhe A192
  GB8163. GB8162, GB3087, B36.10M ASME
  GRADË
  20 #, 10 #, 45 #, 16Mn, GR.B, X42, X52
  SIZE
  OD: 1/4 inch —32 inch
  WT: SCT20, STD, SCH40, SCH80, SCH120, SCH160
  Gjatësi: 5.8M; 6M; 11.8, 12M ose si kërkesës së klientit
  APLIKACION
  të ulët dhe të mesme bojler presion, bojler presion të lartë, ndërtimit të anijeve, survice lëngshme, naftës plasaritje, pajisje kimike pleh, duke tërhequr-vaj-pajisje dhe qëllime struktura.
  CERTIFIKATA
  API 5L-0655; ISO9001
  PE tub

  Procesi diagrami i tre shtresa PE / PP Veshje

  Carm-up sobë dhe prish

  FBE + ngjitëse + PE

   

   ftohjes me ujë

    Dukje Ekzaminimi

     Duke shënuar në tub


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!