Produkteve të përshtatur si për vizatim furnizuar - Kinë Hebei TOP-METAL I / E
 • HEBEI TOP-METAL I / E CO., LTD
  Juaj Partner Përgjegjës Furnizuesi

Produkte

Produkteve të përshtatur si për vizatim furnizuar

Përshkrim i shkurtër:

Quick Details CNC Machining or Not: CNC Machining Type: Broaching, Drilling, Etching / Chemical Machining, Laser Machining, Milling, Other Machining Services, Rapid Prototyping, Turning, Wire EDM Material Capabilities: Aluminum, Brass, Bronze, Copper, Hardened Metals, Stainless Steel, Steel Alloys, ABS/ POM/ PTFE/ PMMA Micro Machining or Not: Micro Machining Place of Origin: Hebei , China (Mainland) Model Number: JD-S305 Brand Name: Custom Product name: CNC Mach...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Details shpejta

  CNC Machining or Not:
  CNC Machining
  Lloji:
  Broaching, shpuese, gravurë / Kimike Machining, Laser Machining, Mulliri, Përpunimi i pagës tjera, Rapid prototyping, Duke u kthyer, Wire EDM
  Aftësitë Materiali:
  Alumini, tunxh, bronzit, bakrit, thekur Metale, Stainless Steel, çeliku lidhjeve, ABS / POM / PTFE / PMMA
  Micro Machining or Not:
  Micro Machining
  Vendi i origjinës:
  Hebei, China (Mainland)
  Numri Modeli:
  JD-S305
  Brand Name:
  me porosi
  Emri i produktit:
  CNC machined Pjesa këmbimi dhe çeliku Parts Auto CNC
  procesi:
  Spark elektrike, kthese CNC / përpunimit, shpimit, bluarje, bluarje
  Trajtim sipërfaqësor:
  Passivation / anodize / gravurë / gdhendje lazer
  Aplikacion:
  Pajisje industriale / Makina / Auto Parts / Device Mjekësi
  Materiali:
  Çelik / Aluminum Alloy / Steel Alloy / tunxh /
  shërbimit:
  Makineri të përpunimit për çelik inox

  Përparësitë tona:

  1. Një e rëndë e prodhimit dhe testimit të avancuar pajisjeve.

  Ekipi 2. Një inxhinier me përvojë dhe të shtabeve të aftë për pjesë çelik inox dhe saktësi pjesë mekanike, mekanik pjesë përpunimit përpunimit.

  3. 100% testi para se të dërgesës.

  4. Certifikata: ISO9001: 2015

  material
  Stainless Steel, Alloy Steel, alumini, tunxh, Lead-free bakri, Titanium, ABS, POM, PMMA, etj
  Trajtim sipërfaqësor
  Electroplating, anodize, passivation, trajtimi i ngrohjes, nitriding, lustrim pasqyrë, cilësi, gdhendje lazer, pikturë, etj
  standard Mold
  DME / HASCO
  Mold Base
  LKM, DME, HASCO, Futaba
  Carvity / Core çeliku
  H13, S-7, S136, SS420, NAK80, P20
  përpunim
  Lakimi / vulosje, mulliri, prerja tela, shpimit, kthese CNC / përpunimit, shkëndijë elektrike, bluarje, saldim, lustrim, etj
  program
  UG, PROE, AutoCAD (DXF, DWG), Solidworks
  vizatim Format
  IGS / STP / HAPI, DWG / DXF, PDF, etj
  Shërbimi Custom Përpunimi
  Shërbimi machining Custom saktësi për të gjitha llojet e pjesëve myk (core, carvity, baza, kunjat shtypës, sleeves, buttondies dhe komponentëve të tjerë myk), pjesë çelik, metalike pjesë mechanucal, saktësi komponent inxhinieri, accessaries pajisjeve industriale, CNC pjesë kthyer mulliri dhe tjera hardware pjesë këmbimi.
  Me vlerë të shtuar të Shërbimit
  prototyping shpejtë, kuvendi myk / produkt.
  certifikatë
  ISO9001: 2015, RoHS, CE, UL
  Sistemi QC
  inspektim 100% para se të dërgesës.
  pagesë
  T / T depozitave 50% paraprakisht, dhe bilanci 50% e paguar para se të dërgesës.
  Aplikacion
  Pajisje industriale, pajisje mjekësore, Auto Parts, Smart Hardware Device, Inteligjente Sistemit Strehimit, Digital Elektronikë, Injection Plastic Moulds, Alloy Moulds, etj
 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!