PRODUKTET HDPE Series - Kinë Hebei TOP-METAL I / E
 • HEBEI TOP-METAL I / E CO., LTD
  Juaj Partner Përgjegjës Furnizuesi

Produkte

HDPE SERIES PRODUKTET

Përshkrim i shkurtër:

Prezantimi i shkurtër i HDPE tub tub densitet të lartë polietileni (tub HDPE) është bërë nga polietileni densitet të lartë si material kryesor të papërpunuara, duke shtuar një sasi të vogël të antioksidantë, Amortizatore anti-UV dhe pigmente. 15 vjet përvojë OEM, me er, ISO9001, ISO14001 certifikata, cilësi të lartë dhe çmimeve konkurruese. cilësinë e produktit i referohet ISO4427, DIN 8074, D3035 ASTM, BS-6437, GB / T13663-2000 detajuar Product Description 1) PN0.6 SDR26 2) OD: 110mm ~ 630mm tub HDPE për ujë 3) Sigurimi i OEM 4) ...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Prezantimi i shkurtër i tub HDPE

  Densitet të lartë tub polietileni (tub HDPE) është bërë nga polietileni densitet të lartë si material kryesor të para, duke shtuar një sasi të vogël të antioksidantë, Amortizatore anti-UV dhe pigmente.
  15 vjet përvojë OEM, me er, ISO9001, ISO14001 certifikata, cilësi të lartë dhe çmimeve konkurruese.
  cilësinë e produktit i referohet ISO4427, DIN 8074, D3035 ASTM, BS-6437, GB / T13663-2000
  detajuar Product Description

  1) PN0.6 SDR26
  2) OD: 110mm ~ 630mm tub HDPE për ujë
  3) Sigurimi i OEM
  4) DIN8077, DIN8078, GB ISO15874
  5) ISO9001: 2000
  përshkrimit të produktit:

  1). PN0.6 SDR26
  2). OD: 110mm ~ 630mm tub HDPE për ujë
  3). Sigurimi i OEM
  4). Installatiion përshtatshëm, të lehtë për të bashkoj; Healthy
  5). Gjermanisht Standard DIN8077, DIN8078, GB ISO15874
  6) Në magazinë; kapacitet vjetor të prodhimit: 60,000,000MT

  Karakteristikat e tub HDPE: 
  1.Long jetëgjatësi
  ajo mund të përdoret për më shumë se 50 vjet nën kushte normale
  2.Good performance sanitare
  nuk është shtuar në kripë stabilizator metaleve të rënda, dhe materiali i saj është jo-toksike, nuk ka shkallë. kjo nuk është e lehtë për të formuar poshtër, dhe shmang ndotjen e mesme e ujit të pijshëm
  3.Excellent veshin rezistencë
  rezistenca e saj veshin është 4 herë më e lartë se sa tub çeliku në kushte normale
  rezistenca korrozioni 4.Good
  ajo mund të rezistojë shumëllojshmëri të ndërmjetësuesit kimike, përveç disa oxidants
  5. pak koeficienti i fërkimit dhe rrjedhën e ulët rezistenca
  6.Fine fleksibilitet dhe aftësinë anti-zeroja
  7.Good goditur rezistenca rritja
  aftësinë 8.Good lidhës
  forcën e saj interface është më e lartë se trupi tub
  9.Low kushtoi
  ajo mund të zvogëlojë koston e projektit të ndjeshëm

  Aplikacionet e tub HDPE:
  1.City dhe furnizimi me ujë qytetin e sistemit ose projekt
  2.To të transportojë gaz natyror dhe gazit qymyrit në të përditshme të jetës
  rërë 3.Transport, baltë, slurry për dragë në projekte pastrimi apo projekte thithje rërë
  4.Food & industrinë kimike
  5.To transport ore & slurry
  6.To zëvendësuar tub çimento, hedhur tub hekuri dhe çeliku tub
  tubacionit 7.Landscaping


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!