Pajisje të tjera të tubacioni - Kinë Hebei TOP-METAL I / E
 • HEBEI TOP-METAL I / E CO., LTD
  Juaj Partner Përgjegjës Furnizuesi

Produkte

Pajisje të tjera të tubacioni

Përshkrim i shkurtër:

Quick Details Size: 1/2″–64″ Material: Carbon Steel Standard: ANSI  EN1092-1 DIN GOST33259 Place of Origin: Hebei, China (Mainland) Brand Name: TM Standard or Nonstandard: Standard SupplyAbility SupplyAbility: 1000 Ton/Tons per Month Packaging & Delivery Packaging Details seaworthy plywood crate,wooden pallet Port Xing’gang Port Lead Time : 20 days/20″ container   FORGED FLANGE   1) ANSI B16.5, ASME B16.47...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Details shpejta
  Size:
  1/2 "-64"
  Materiali:
  karboni Steel
  Standard:
  ANSI EN1092-1 DIN GOST33259
  Vendi i origjinës:
  Hebei, China (Mainland)
  Brand Name:
  TM
  Standard ose jostandarde:
  standard
  SupplyAbility
  SupplyAbility:
  1000 ton / ton ne muaj
  Packaging & dorëzimit
  detajet Paketimi
  anije që lundron mirë kompensatë arkë, kaci druri
  port
  Xing'gang Port
  Koha Lead:
  20 ditë / 20 "konteiner

  DSC_6988.JPG

   

  fllanxhë falsifikuara

   

  1) ANSI B16.5, ASME B16.47 fllanxhë

  Varg Madhësia: 1/2 "për 80" DN15 të DN2000

  Design: saldim qafën, kaloj në, të verbër, saldim fole, i ndërprerë, lap-përbashkët

  Presioni: 150 #, 300 #, 600 #, 900 #, 1500 #, 2500 #

  trashësi muri për saldim pjesë që del përpara qafë: sëmundje ngjitëse seksuale, SCH40, SCH80, SCH160. SCHXXS

  Materiali: çeliku të karbonit A105, çelik inox 304 / 304L, 316 / 316L

  Veshje: bojë e zezë, bojë të verdhë transparente, të ftohtë dhe Galvanize hot dip

  Paketa: Rasti anije që lundron mirë plywooden, kaci druri

   

  2) EN1092-1 fllanxhë

  varg Size: DN15 të DN2000

  Design: pjatë type01 fllanxhë, type02 lirshme fllanxhë, type05 fllanxhë verbër, type11 saldim perkedhelje

  type12 shqip në pjesë që del përpara, tipi 13 filetuara fllanxhë

  Presioni: PN6, PN10, PN16, PN25, PN40, PN64, PN100

  Materiali: çeliku të karbonit C22.8, S235, S235JR, P235GH, çelik: 304 / 304L, 316 / 316L

  Veshje: bojë e zezë, bojë të verdhë transparente, të ftohtë dhe Galvanize hot dip

  Paketa: deti rast të denjë plywooden, kaci druri

   

  3) fllanxhë DIN

  varg Size: DN15 të DN2000

  Design: shqip në fllanxhë DIN2573,2576,2502,2503, 2543,2545

  saldim qafën falnge DIN2631, 2632,2633,2634,2635

  verbër fllanxhë DIN 2527 PN6, PN10, PN16, PN25, PN40

  ndërprerë DIN2565,2566,2567,2567 falnge

  lirë fllanxhë DIN 2641,2642,2656,2673

  Materiali: çeliku të karbonit ST37.2, çelik inox 1,4301, 1,4404

   

  4) fllanxhë GOST

  varg Size: DN15 në DN 2000

  Design: pjatë falnge 12820-80, saldim qafën fllanxhë 12821-80

  Presioni: PN6, PN10, PN16, PN25, PN40

  Material: çeliku karboni CT-20, çelik 304 / 304L, 316 / 316L

  Veshje: ndryshk-provë të naftës, të ftohtë dhe të nxehtë Galvanize

  Paketa: deti rast të denjë plywooden, kaci druri

   

  5) JIS B2220 FALNGE

  Madhësia ragne: 15A për 2000a

  Design: SOP, BIND, SOH,

  Puressure: 1K, 2K, 5k, 10K, 16K, 20K, 30K, 40K

  Materiali: çeliku të karbonit SS400, SUS304 çelik, SUS316

  Veshje: ndryshk-provë të naftës, të ftohtë dhe të nxehtë Galvanize

  Paketimi: rasti i detit të denjë plywooden, kaci druri


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!