• HEBEI TOP-METAL I / E CO., LTD
    Juaj Partner Përgjegjës Furnizuesi

Produkte

Rreth nesh

01

 

TOP-METAL është e vendosur në Kinë njohur si një furnizues kryesor, prodhues dhe shpërndarës bashkim në ofrimin e zgjidhjeve tubacioneve për kompaninë e naftës dhe të gazit dhe produkte të tjera të zonës industrisë në familje dhe jashtë vendit. Shkon produkt në API 5L seamless, LSAW, SSAW Steel Pipe dhe tub çeliku tubacionit, të gjitha llojet e tubacionit Anti-korrozive dhe pajisje p.sh. 3PE veshura API 5L tub çeliku, PTFE tub astar, FRP dredha-dredha tub. pajisje të tjera në tubacion p.sh. çeliku të karbonit dhe fllanxhë çelik, pajisje prapanicë-saldim, pajisje të falsifikuara, thithi tub thread dhe fole etj Në mënyrë që të furnizojnë produkte me cilësi të lartë, tona 5 grupe qendra vertikale makinë mund të procesit pjesë shumë të sakta si për vizatim furnizuar , pjesëve të përshtatur kështu janë të mirëseardhura. Kohët e fundit vjet, kemi marrë pjesë në një shumë të projektit nga CNPC dhe Sinopec në ndihmë të huaj, ne jemi të nderuar në listën e tyre të miratuar furnizuesit.

Ne jemi të ndiqte për produkte të nivelit të lartë dhe shërbim të përkryer. Përparësitë tona dhe garanci janë SPWG:

1. me cilësi të kënaqur

2. Shërbimi Perfect

3. Çmimet realizueshëm

4. Bashkëpunimi i Great

Ne kemi një ekip të gjerë të Sales & Marketing Inxhinierëve mbulon globin të tërë, me menaxhimin e efikasitetit dhe përvojat me vlerë, ne jemi duke ofruar shërbime të jashtëzakonshme për të gjithë blerësit, për të çelikut dhe tubacionit të produkteve.

Në mënyrë që të përmbushë kërkesat e ndryshme për produkte të tubacionit dhe për të ruajtur një çmim konkurrues, TOP-METAL ka ngritur një departament të specializuar blerjes, të integruar me një ekip të teknikëve, për burim "të drejtë" materiale saktësisht si për kërkesat e konsumatorëve, dëshmitarë të prodhimit dhe sigurohuni që dërgesat në kohë.WhatsApp Online Chat!