• Хебеј Топ-МЕТАЛ I / E CO., LTD
    Вашата одговорна Добавувачот партнер

производи

за нас

01

 

Топ-метал се наоѓа во Кина призна како водечки снабдувач, производител и дистрибутер на синдикатот во обезбедување на решенија за цевки за нафта и гас и други индустриски област производи во домашниот и во странство. Производ се движи во API 5L Бесшевни, LSAW, SSAW челични цевки и гасоводот челични цевки, сите видови на анти-корозивен гасоводот и фитинзи пр 3PE обложени API 5L челични цевки, Тефлонски лагер цевка, FRP ликвидација цевка. Други додатоци во гасоводот пример јаглероден челик и нерѓосувачки челик прирабница, челно заварување фитинзи, фалсификувани делови, цевка тема брадавица и приклучок итн Со цел да се обезбеди висок квалитет на производите, нашите 5 сета вертикална машина центар може да ги процесира многу прецизни делови, како на цртежот обезбедени , така прилагодени делови се добредојдени. Неодамна години, учествуваа во голем број на проекти од CNPC и Sinopec на странската помош, ние сме почестени во нивните одобрени снабдувач листата.

Ние се брка за производи на високо ниво и добра услуга. Нашите предности и гаранција се SPWG:

1. Задоволен квалитет

2. Совршен сервис

3. работен цени

4. одлична соработка

Имаме широка тим на продажба и маркетинг Инженери за покривање на целиот свет, и со управувањето на ефикасноста и ценет искуства, ние се нудат на исклучителни услуги за сите купувачи, за челик и гасоводот производи.

Со цел да се задоволат различните барања за гасоводот производи и одржување на конкурентна цена, Топ-метал формира посебно одделение за купување, интегриран со тим од техничари, да се извор на "Право" материјал точно како на барањата на клиентите, сведоци на производство и бидете сигурни дека на испораки на време.WhatsApp Онлајн Chat!