• Хебеј Топ-МЕТАЛ I / E CO., LTD
    Вашата одговорна Добавувачот партнер

производи

Контактирајте не

Ве молиме да допрат до нас со било

прашања или коментари може да имате.

адреса

Кат, Блок А, Zhongliang Хебеј Плаза. No.345 Youyi Северна Стрит, Shijiazhuang, Хебеј, Кина

телефон

86-311-85337916 / 89659658

 8613784301192 (WeChat бр)

часа

Понеделник-петок: 8 часот претпладне за да се 6 часот попладне

Сабота-недела: Close

 WhatsApp Онлајн Chat!