ob_start_detected
  • HEBEI TOP-METAL I/E CO., LTD
    Вашиот одговорен партнер добавувач
банер

Нашите Предности

ТОП-МЕТАЛ се наоѓа во Кина, признат како водечки синдикат на добавувачи, производители и дистрибутери во обезбедувањето решенија за цевководи за компанијата за нафта и гас и други индустриски производи во земјата и странство.Опсегот на производи во API 5L Бесшевни цевки, LSAW, SSAW челични цевки и сите видови антикорозивни цевководи и фитинзи, на пр. обложена со 3PE, обложена со тефлонски, FRP ликвидација, специјалните делови може да се приспособат како што се испорачува цртежот.Други додатоци во цевководот, на пр. јаглероден челик и прирабница од не'рѓосувачки челик, фитинзи за заварување со задник, фалсификувани фитинзи, брадавица и приклучок за цевки со навој итн. , така што прилагодените делови се добредојдени.Последниве години, учествувавме во многу проекти од CNPC и Sinopec за странска помош, почестени сме во нивната Листа на одобрени добавувачи.

Во последниве години, поради ефектот на СОВИД-2019, извозниот бизнис се изврши многу, започнуваме бизнис со увоз, главно закуска храна, пијалоци, прехранбен материјал со база на шеќер и жито, оброк од соја, оброк од репка итн. Вкупниот обем на увоз на Хебеј Провинцијата рангирана на топ 10!

Ај интерес за соработка, ве молиме слободно контактирајте, ние ќе бидеме вашиот најдобар избор!

 

 

Нашите клиенти

line-pipe-client-zhongshi-300x150
line-pipe-client-sinopec-300x150
line-pipe-client-cnooc-300x150
line-pipe-client-pemex-300x150
line-pipe-client-pdvsa-300x150
line-pipe-client-bp-300x150
line-pipe-client-persia-300x150
line-pipe-client-npkc-300x150
WhatsApp онлајн разговор!