140mm 3LPE veshura GOST 8732-78 Seamless tub çeliku - CHINA HEBEI TOP-metalike I / E
  • HEBEI TOP-METAL I / E CO., LTD
    Juaj Partner Përgjegjës Furnizuesi

Produkte

140mm 3LPE veshura GOST 8732-78 Seamless tub çeliku

Përshkrim i shkurtër:

Quick Details Standard:API Standard2:API 5L Thickness:11.13 – 59.54 mm Section Shape:Round Outer Diameter(Round):355.6 – 1219 mm Place of Origin:China (Mainland) Secondary Or Not:Non-secondary Application:Fluid Pipe Technique:Hot Rolled Certification:API Surface Treatment:As per your requirements Special Pipe:API Pipe Alloy Or Not:Non-alloy Title:External 3PE(2PE,FBE) and internal epoxy coated pipes Protection:3PE Coating/Oiled/Varnished etc Or as per your requir...


  • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
  • Detail Product

    Produkt Tags

    Details shpejta

    Standard: API
    Standard2: API 5L
    Trashësia: 11.13 - 59.54 mm
    Seksioni Shape: Round
    Outer Diametri (Round): 355,6-1.219 mm
    Vendi i origjinës: Kina (kontinent)
    Mesëm apo jo: Non-mesme
    Aplikimi: Pipe Fluid
    Technique: petëzuara Hot
    Certifikimi: API
    Trajtim sipërfaqësor: Si për kërkesat tuaja
    Pipe veçantë: Pipe API
    Alloy Or Not: Non-aliazh
    Titulli: 3PE e jashtme (2PE, FBE) dhe tuba të brendshëm epoxy veshura
    Mbrojtja: 3PE Veshje / Oiled / llakuar etj Ose si për kërkesat tuaja
    Perdorimi: Dorëzojë naftës / gazit / ujit etj
    PSL: PSL.1 / PSL.2

    140mm 3LPE veshura GOST 8732-78 Seamless tub çeliku

    Seamless (SMLS) tub çeliku është bërë nga tub shufër bosh ose të ngurta, dhe pastaj përmes nxehtë mbështjellë apo kodrina të ftohtë / Procesi i tërhequr për të përfunduar specifikimet përfundimtare tub, pa bashkoj, me trashësi mesatare mur, të cilat mund të mbajnë presionin e mesme dhe të lartë dhe gjithashtu mund të përdorim në mjedisin e keqe kusht.

    tub çeliku seamless përdorur kryesisht për enë nën presion dhe përcjellë lëngun tilla si vaj transportonte, gaz natyror, gaz qymyr, avullit, ujit si dhe material të caktuar të ngurta, etj

    Seamless Steel Pipe
    standard API 5L, ASTM A53 / A106, ASTM A192, ASTM A210, ASTM A335, A179 ASTM, DIN 17175 ST35.8 / 37, DIN1629 ST52, etj
    çeliku Grade GR.B, 20 #, X42 X56 ~, S235JR, S355JR, S355JOH, Q195, SS400, SS490, etj
    Diameter i Jashtem 2 "-28" (60.3mm ~ 711mm)
    Trashësi muri 4 ~ 65mm
    Përparësitë 1.Bear e mesme dhe të lartë presion 2. rezistenca korrozioni Better 3. stresi Averrage 4. Mjedisi përshtatshme keq
    QQ 截圖 20180822163733
    QQ 截圖 20180822163700

  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat!