Prodhuesi 14 Inch Ew Api 5L Grade X -42 3layer Pe çeliku të veshura Line Pipe - Kinë Hebei TOP-METAL I / E
 • HEBEI TOP-METAL I / E CO., LTD
  Juaj Partner Përgjegjës Furnizuesi

Produkte

Prodhuesi 14 Inch Ew Api Grade 5L X -42 3layer Pe veshura Steel Line Pipe

Përshkrim i shkurtër:

Quick Details Standard:API Standard2:API 5L Thickness:11.13 – 59.54 mm Section Shape:Round Outer Diameter(Round):355.6 – 1219 mm Place of Origin:China (Mainland) Secondary Or Not:Non-secondary Application:Fluid Pipe Technique:Hot Rolled Certification:API Surface Treatment:As per your requirements Special Pipe:API Pipe Alloy Or Not:Non-alloy Title:External 3PE(2PE,FBE) and internal epoxy coated pipes Protection:3PE Coating/Oiled/Varnished etc Or as per your requir...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Details shpejta

  Standard: API
  Standard2: API 5L
  Trashësia: 11.13 - 59.54 mm
  Seksioni Shape: Round
  Outer Diametri (Round): 355,6-1.219 mm
  Vendi i origjinës: Kina (kontinent)
  Mesëm apo jo: Non-mesme
  Aplikimi: Pipe Fluid
  Technique: petëzuara Hot
  Certifikimi: API
  Trajtim sipërfaqësor: Si për kërkesat tuaja
  Pipe veçantë: Pipe API
  Alloy Or Not: Non-aliazh
  Titulli: 3PE e jashtme (2PE, FBE) dhe tuba të brendshëm epoxy veshura
  Mbrojtja: 3PE Veshje / Oiled / llakuar etj Ose si për kërkesat tuaja
  Perdorimi: Dorëzojë naftës / gazit / ujit etj
  PSL: PSL.1 / PSL.2

  Prodhuesi 14 Inch Ew Api Grade 5L X -42 3layer Pe veshura Steel Line Pipe

  Seamless (SMLS) tub çeliku është bërë nga tub shufër bosh ose të ngurta, dhe pastaj përmes nxehtë mbështjellë apo kodrina të ftohtë / Procesi i tërhequr për të përfunduar specifikimet përfundimtare tub, pa bashkoj, me trashësi mesatare mur, të cilat mund të mbajnë presionin e mesme dhe të lartë dhe gjithashtu mund të përdorim në mjedisin e keqe kusht.

  tub çeliku seamless përdorur kryesisht për enë nën presion dhe përcjellë lëngun tilla si vaj transportonte, gaz natyror, gaz qymyr, avullit, ujit si dhe material të caktuar të ngurta, etj

  Seamless Steel Pipe
  standard API 5L, ASTM A53 / A106, ASTM A192, ASTM A210, ASTM A335, A179 ASTM, DIN 17175 ST35.8 / 37, DIN1629 ST52, etj
  çeliku Grade GR.B, 20 #, X42 X56 ~, S235JR, S355JR, S355JOH, Q195, SS400, SS490, etj
  Diameter i Jashtem 2 "-28" (60.3mm ~ 711mm)
  Trashësi muri 4 ~ 65mm
  Përparësitë 1.Bear e mesme dhe të lartë presion 2. rezistenca korrozioni Better 3. stresi Averrage 4. Mjedisi përshtatshme keq
  QQ 截圖 20180822163733
  QQ 截圖 20180822163700

 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!